loading
Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

BiFilo, lastik sektöründe 20 yılı aşkın bir süreç içinde profesyonel olarak kazanılan deneyimlerin sahada uygulanması için 2015 yılında kurulan Rota Lastik ve Hizmetleri Ticaret A.Ş. çatısı altında faaliyetine başlamıştır.

BiFilo, şirketlerin önemli gider kalemi olan araç lastiklerinin kontrollerini yaparak ve kayıt altına alıp takip etmektedir. Bu sayede lastik rotasyonu, yenilenmesi ve kaplanarak tekrar kullanılmasını sağlayan, değer üreten çözüm ortağınızdır.

BiFilo, İstanbul, Çorlu ve Adana'da bulunan yaklaşık 3.000 m2 depolama alanı ile toptan kanalda müşterilerine hizmet vermektedir. BiFilo, lastik toptan satışı ile iş ortaklarının tedarikçisi rolünü üstlenerek İstanbul, Adana ve Trakya Bölgesinde lastik satışlarını kendi araçları ile teslimat yapmaktadır. Diğer tüm bölgelere ise kargo şirketleri ile teslimat sağlamaktadır.

BiFilo, yüksek stok seviyesi ile kullanım yerine uygun marka, ebat ve desen çeşitliliği sunmaktadır.

BiFilo, İstanbul, Adana ve Trakya Bölgesi sınırlarında Mobil Hizmet araçlarıyla ile yerinde hizmet verir.

BiFilo, Mobil aracında yer alan Jant Presleme makinası ile İstanbul ve Trakya Bölgelerinde Forklift araçlarına yönelik yerinde mobil hizmetler sunmaktadır.

BiFilo, her türlü soru ve sorunlara hızlı çözüm sunabilmek için 0850 885 55 55 numarasından veya bilgi@bifilo.com.tr üzerinden ulaşabileceğiniz bir Çağrı Merkez’ine sahiptir.

BiFilo, lastiklerin tüm detaylarının yer aldığı ve uygulanan tüm işlemleri hızlı ve doğru şekilde takip etmenizi sağlayacak sizlere özel takip sistemi olan Filo Yönetim Hizmeti sunmaktadır.