loading
Trakya Mobil Hizmet

Sökme - Takma Ticari

Kamyon & İş Makinası Lastik Sökme Takma Cihazı. Dünya ve Türkiye pazarında en çok satan ürünler arasında bulunan BOXER KİNG ile 56 inç e kadar olan lastiklerinizi kolayca sökülebilmektedir.

Daha Fazla

Ağır Vasıta Sökme-Takma Tabancası

Ağır vasıtalar için kullanılmakta olan güçlü bir sökme takma tabancası mobil aracımızda yer almaktadır.

Binek ve Hafif Ticari Sökme-Takma Tabancası

Dolgu Forklift Lastiklerinin değişimleri için özel presleme makinası gereklidir. Bu lastiklerin montajı pres yardımı ile yapılmaktadır. Normal sökme-takma işlemi yapılarak forklift araçlarının lastik değişimleri yapılamamaktadır. Tam donanımlı mobil hizmet araçlarımızda yer alan presleme makinalarımız ile sizlere yerinde hizmet vermekteyiz.

Havalı Kriko

Kriko içinde hareket eden çok az parça mevcuttur. Krikonun dışındaki helezonlar uçaklarda kullanlan 2 kat neoprenkauçuk ve içinde çelik kordlar bulunmaktadır. Bu kauçuk petrol ve ozona dayanklı malzemedir. Krikolarının en büyük özelliği tek yapacağınız bakımını haftada bir kere hava girişinden 2 damla yağ bırakmanızdır. Sadece tek hava girişi yeterlidir. Havalı kriko kaldırıldığında hava balantsını kesip havayı başka yerde kullanabilirsiniz. Kriko hiçbir şekilde aşağıya inmez.

Timsah Kriko

Sadece tek hava girişi yeterlidir. Havalı kriko kaldırıldığında hava balantsını kesip havayı başka yerde kullanabilirsiniz. Kriko hiçbir şekilde aşağıya inmez.